Şimdi Simit Tost Zamanı

0
322
Simit Tost
Şimdi Simit Tost Zamanı

Farkında mısınız? Son zamanlar da YouTube’daki tost ve tostçu videolarından sonra tost çeşitleri arttı.

Bugüne kadar ekmek arasına konulan kaşar, sucuk ve isteğe göre yumurtayı tost makinası ile basılıp karşımıza Tost olarak çıkıyordu. Neredeyse her büfenin bir tost makinası var. Bu işi gerçekten güzel yapan girişimciler çok Fasfood zincirleri gibi Tost üzerine açılan zincir şubeler açmaya başladı.

Tabii ki tek çeşit tost ile zincir şube açılamayacağı için çeşitlerini arttırmaya başladılar. Zaten bu şekilde arayış içinde olmaları biz tüketicileri bir bakıma sevindiriyor.

Farklı lezzetleri seven biri olarak bugüne kadar Atom Tost, Bazlama Tost, Kumru Tost ve Çikolata Tost yemiştim. Başlıkta bellirttiğim gibi Simit Tost bu işi bir kademe daha yukarı çıkardı diyebilirim…

Denizli’de bulunan Eritme Tost Evi yapmış olduğu Simit Tost büyük ilgi görüyor. Özellikle içeriğinde kullandığı %100 Dana eti ile yapılmış sucuk ve bol kaşar Simit Tost’dan alacağınız lezzetti katlıyor.

İlker Şimşek

Eritme Tost Evi’nin sahibi İlker Şimşek müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için farklı lezzet arayışlarına girdiğini Denizlilere yepyeni Tost çeşitleriyle de tanıştıracağını söylüyor.

Bir simitin nasıl muhteşem bir lezzete dönüştüğünü sizler için çektim. Yorumlarınız paylaşırsanız memnun olurum…

Eritme Tost Evi

Doktorlar Caddesi, Kurşunlu Camii Karşısı Merkezefendi / Denizli

0544 321 15 20

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin