Tostçu Erol’a Rakip Denizli’den Çıktı!

2
802
tost
Tuana Spesiyal Tost

Aylardır Youtube ve Instagram’da dolaşan Tostçu Erol videolarını izliyordum.

Şimdi Denizli’den Gaziantep’e gidip Tost mu yemeli yoksa geleneksel Gaziantep yemeklerini mi? İlk seçeneğim geleneksel Gaziantep yemekleri olurdu. Cilalamasını Tostçu Erol’un yapmış olduğu “Atom Tost” ile yapardım.

Geçidiğimiz günlerde Denizli Merkez’den minibüsler ile yaklaşık 30 dakikalık bir yolculuk yaparak Gümüşler Mahallesinde bulunan Tuana Tost‘da gittim. Araba ile gidebilirdim. Lakin arabası olmayan minibüs veya otubüs tercih edenler için bir seçenek olsun istedim. Tuana Tost, İbrahim Cinkaya ASM‘in hem karşısında yer alıyor.

Bugüne kadar tost yapan yerler karşıma büfe olarak çıktığı için kafamda “acaba nasıl bir ortam ile karşılaşacağım” sorusu dolaşıyordu. Tuana Tost’a girdiğinizde sizi fastfood zincirlerindeki gibi bir ortam karşılıyor. Personellerin hepsi temiz ve profesyonel iş kıyafetleri ile karşılıyor.

Tuana Spesiyal Tost

İşletme sahibi Ramazan Süpürgeci, 11 yıllık iş deneyimini Tuana Tost’a taşımış. Yarım ekmek içine isteğe göre sucuk, kaşar ve salça yapılan tostun üzerine tereyağ parçaçıkları, kaşar ve sucukla tamamlıyor. Servisini kendisine bugüne kadar maddi ve manevi destek veren kişilerin isimleri yazılı olan bambu tabaklarda patates kızartması ile tamamladığı Tuana Spesiyal Tost şimdiden favorim oldu.

Tuana Kumru

Ramazan Süpürgeci , İzmir’e gittiğimde yediğim ayrı kilometrelerce taşıdığım Kumru’yu yaptıklarını söyledi. Tuana Kumru, İlker Şef’in profesyonel yaklaşımıyla mangal tadında nefis bir derleme olmuş.

“Tost bizim işimiz” sloganı ile çalışan Tuana Tost, yakın zamanda yapacakları yeni tostları ve yeniliklerini sabırsızlıkla takip edeceğim. Tost sevmeyen biriyseniz, Tuana Tost kararınızı değiştirecektir. Yapmış oldukları tostlar ile çoğu tostçuya rakip olacaktır.

Tuana Tost

Neşat Çakır Cad. Şemikler Mah. No:74/1 Gümüşler / Denizli

0258 371 64 92 – 0507 202 25 00

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin