Denizli Gıt Gıt Chicken’da Ne Yenir?

1
203
tavuk döner

Denizli‘nin en işlek caddelerinden biri olan Gazi Bulvarı üzerinde bulunan Gıt Gıt Chicken’da ne yenir?

Tavuk döneri menülerinden oluşan bir mekan olmasına rağmen et döner ve hamburgerde bulabilirsiniz.  Gıt Gıt Chicken, franchising bir kuruluş lakin menüleri işletme sahibi değiştirme imkanı var.

Mehmet Pervanlar

İşletme sahibi Mehmet Pervanlar, 25 yıllık sektör deneyimini 4 yıldır Gıt Gıt Chicken’da yaptığı değişikliklerle gösteriyor. Mekanın dekorasyonunu tamamen değiştirmişler. Aileler için ve memurlar için iyi bir alternatif…

Kaşarlı Tavuk Dürüm

Ne Yenir?
Kaşarlı Tavuk Dürüm: Özel sos ile tatlandırılmış pide içine kaşar, domates, kızarmış patates ve tavuk dönerin eklik ettiği enfes bir tat olduğunu söyleyebilirim. Klasik tavuk ekmek ve dürümlerden sıkıldıysanız. Sizin için iyi bir seçenek olacaktır.

Tavuk İskender

Tavuk İskender: Serpme yoğurt üzerine tırnak pide ve tavuk dönerin özel sos ile buluştuğu lezzet patlaması diyebilirim. Pilav, patates püresi ve domates ie sunulan tavuk iskenderi mutlaka tatmalısınız. Özellikle beyaz et diyeti yapanlar için iyi bir seçim olacaktır.

60 – 70 kişilik kapasiteli mekanda temizlik ve ikramlar göz doldurucu olduğunu belirtmeliyim. Canınız farklı bir lezzet çekerse uğramaktan çekinmeyin.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin