Şırdancı Ayşe’de Şırdan Dolması Yedim

0
4546
şırdan
Şırdancı Ayşe'de Şırdan Dolması Yedim

Denizli’de Şırdan Dolması ve Mumbar Dolması için yepyeni bir mekan açıldı. Şırdancı Ayşe’de sadece Şırdan Dolması ve Mumbar Dolması var.

Denizli İçin Bir İlk

Şırdancı Ayşe‘nin özellikle Şırdan Dolması ve Mumbar Dolması üzerine açılmış olması ilgi çekiyor. Adana lezzetlerinden Şırdan ve Mumbar Denizli halkı tarafından yoğun ilgi görmesinden dolayı böyle bir mekanın açılması çok anlamlı olduğunu düşünüyorum.

Şırdancı Ayşe, akşam 19:00’da açılıyor ve şırdan kazanı bitene kadar açık kalıyor. Şırdan Dolması ve Mumbar Dolması‘nı her gün taze taze yapılmasından dolayı Şırdan Dolması çok lezzetli ve nefis olduğunu söylemeliyim.

Şırdan Dolması satış fiyatı 13 TL, Mumbar Dolması satış fiyatı ise 18 TL olduğunu belirteyim.

Oğlumun bu lezzeti tanıması için Şırdancı Ayşe‘ye beraber gittik. İlk defa Şırdan Dolması tadımı yapan oğlumun yorumu çok ilginçti. “Kelle Paça çorbası gibi ama yiyişim sosisli gibiydi” diyor.

Ayrıca sizler için bir video hazırladım. Keyifle izleyeceğinizi düşünüyorum. Denizli Gurme YouTube kanalıma abone olmayı unutmayın!

Şırdancı Ayşe
Adres: Akkonak 1852 Sok Kimyon Kokoreç Yanı Merkezefendi / Denizli
Telefon: 0546 946 84 69

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin