MasterChef Türkiye Kazananları

0
349
masterchef
MasterChef Türkiye Kazananları

MasterChef Türkiye, TV8 ekranlarında yayınlanan programda haftalardır yeteneklerini sergileyen 14 MasterChef adayını izliyoruz.

Binlerce aday arasından seçilen bu adaylar profesyonel şefler; Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu‘ndan MasterClass‘da eğitimler alıyorlar. Pazartesi ve Salı günleri yapılan yarışmalar ile yapmış oldukları yemekleri şeflerine tattırıyorlar.

Geçmiş yıllarda Türkiye televizyonlarında yayınlanmasına rağmen bu kadar yoğun ilgi görmemişti.

Özellikle profesyonel şeflerin yapıcı öğütlerinin ve yarışma sırasında yaşanan entrikalardan dolayı olabileceği kanısındayım.

Gerek kaptanlık yarışması gerekse dokunulmazlık yarışması sırasında yarışmacılardan istedikleri yemekler bizler içinde bir kazanım olduğuna inanıyorum.

Zaten Chef Mehmet YalçınkayaBurada size sadece yemek yapmayı değil, yemek yapmanın bir sanat olduğunu öğreteceğiz” sözünü anlayan ve algılayan adaylar kişiliklerini ve yeteneklerini gösteriyorlar.

MasterChef Türkiye kazananlarını merak ediyorsanız. MasterChef adayları Kerem, Uğur, Hakan, Murat, Mehmet, Doruk, Esra, Meltem, Burcu, Tuğçe ve Eslem şimdiden kazananlar olduğu kanısındayım.

Program formatını bozmak olmaz ama profesyonel şeflerimizin eleme bölümünde kör tadım ile doğru kararı vereceklerine ve adayları daha doğru değerlendireceklerine inanıyorum.

Eğer sizlerde yemek yapmayı, yemek yemeyi ve yemeği sanat olarak görüyorsanız. Mutlaka MasterChef Türkiye programını izlemelisiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin