Levent Börekçilik Denizli Şubesi Açılıyor

0
946
Börekçi
Levent Börekçilik Denizli Şubesi Açılıyor

Levent Börekçilik Denizli Şubesi yakında açılıyor. 1968 yılından günümüze babasından öğrendiklerini geliştirerek kendine özgü bir tarifle ürünlerini hazırlayan Levent Tamtürk‘ün böreklerini Denizliler de yiyecekler.

Levent Börekçiliğin Adana, İstanbul, İzmir ve Antalya Şube zincirlerine Denizli Şubesi’de ekleniyor. Denizli’de Doktorlar Caddesi üzerinde açılacak olan şube son hazırlıklarını bitirdi.

Açılış İçin Gün Sayıyorlar

Levent Börekçilik Denizli Şubesi yetkilileri “Denizlileri Levent Börekçiliğin yapmış olduğu lezzetli efsane börekleri ile tanıştırmak için heyecan içindeyiz. Açılış için gün sayıyoruz.” dedi

Levent Börekçilikte sadece Peynirli Su Böreği yok. Aynı zamanda Kıymalı Su Böreği yapıyor. Böreklerden yiyebilmek için uzun kuyruklara girmeyi göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü tepsiler çabuk boşalıyor.

Bu efsane lezzetli su böreğini yemek için Denizli Gurme olarak sabırsızlanıyoruz.

Ayrıca Börek Değil Efsane Levent Börekçilik yazımızı keyifle okuyabilirsiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin