Göçmen Börekçisi Yoğun İlgi Görüyor

0
638
börek
Göçmen Börekçisi Yoğun İlgi Görüyor

Saltak Caddesi üzerinde bulunan İş Bankası’nın hemen karşına açılan Göçmen Börekçisi yoğun ilgi görüyor.

Ağustos 2017’de açılan Göçmen Börekçisi, şimdi farklı börek çeşitleri yemek isteyenler için Denizli’nin uğrak yerlerinden biri oldu.

börek
Patatesli Göçmen Böreği

Geleneksel Lezzet

Göçmen Börekçisi’nin en önemli özelliği tüm yapılan böreklerin el açımı yufkadan yapılmış olmasıdır. Yapmış oldukları börekleri diğer böreklerden ayıran bir özellikte Göçmen Böreği’nin çok hafif olması…

Göçmen Böreği’ni yediğinizde, karnınızda şişlik olmadığı için rahatlıkla iki porsiyon bile bitirebilirsiniz.

Özellikle sabahları çok erken saatlerde çıkan su böreği ve küt böreği de favorileriniz arasında yerini alacaktır.

Göçmen Börekçisi Denizli’de açılan ilk franchising börekçi olduğu için Denizli halkı ilk önceleri biraz garipsedi. Ama zamanla Göçmen Böreğini çok sevdiler.

İşletme sahibi Okan AdarDenizli halkına böyle kaliteli ve lezzetli bir börek sunmaktan gurur duyuyoruz. Börek haricinde Yaş Pasta, Kuru Pasta ve Sıcak Gözleme’de Göçmen Börekçisi Denizli’de bulabilirler” diyor.

Göçmen Börekçisi’de sadece Göçmen Böreği yok! Marka bir börek olan Boşnak Mantısı var. Bazı yerlerde Boşnak Böreği deniyor. İçi kıymalı ve soğanlı bir karışımla ile doldurulan hamur, börek gibi pişiriliyor. Üzerine yoğurt ve salçalı bir sos ile sunuluyor.

İşte Boşnak Mantısı Videosu

Denizli Gurme olarak Göçmen Börekçisi’ne sabahları çok giden biriyim. Sabah enerjime göre su böreği ve küt böreği tercih ediyorum. Göçmen Börekçisi çalışanları Şerif, Uğur ve Muhammet’in güleryüzlü ikramları mekana müdavim olmanızı sağlıyor.

Mekana sadece börek yemek için değil! Aynı zamanda cafe olarak faaliyet gösterdiği için dostlarınızla buluşabilir. Keyifli bir ortamda çayınızı yudumlayabilirsiniz.

Göçmen Börekçisi Denizli
Adres: Sırakapılar Mh. Saltak Cad. No:47/C Merkezefendi / Denizli
Telefon: 0258 263 68 68

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin