Mehmet Usta Pide Ve Kebap Salonu

0
501
denizli kebabı
Mehmet Usta Pide Ve Kebap Salonu

Denizli’de Pide ve Denizli Kebabı yiyebileceğiniz bir mekan mı arıyorsunuz? Bir arkadaşınızla yemek yemek için dışarı çıkarsınız. Siz kebap yemek istersiniz. Arkadaşınız pide yemek ister. Denizli’de pide ve kebabı aynı yerde yapan fazla mekan bulamazsınız. Mehmet Usta Pide ve Kebap Salonu burada devreye giriyor.

40 Yıllık Deneyimli Kebapçı Ustası İle Çalışıyorlar

Mehmet Usta Pide ve Kebap Salonu, bizlere pide ve kebabı aynı mekanda sunmasıyla ön plana çıkıyor. Denizli Kebabı Ustası olan Mesut Usta, Denizli’de isim yapmış kebapçılarda çalışmış ve deneyimini mekana taşıyor.

Mesut Usta, iyi bir Denizli kebabı yiyebilmemiz için etin fırında sakız ağacı odunu ile pişmesi gerektiğini vurguluyor. Et içinde herhangi bir katkı olmadığı ve doğal olduğunu belirteyim. Ayrıca özellikle böbrek yatağı ve kaburga bölümlerinin tercih edilmesini tavsiye ediyor. Denizli Kebabını yağlı ya da yağsız olarak isteyebiliyorsunuz. Denizli’de saat 10:30’dan itibaren Denizli Kebabı yediklerini de hatırlatalım.

Denizli Kebabı Elle Yenir

Denizli Kebabı özel yapılan bir pide, söğüş domates,soğan ve kuru biber ile sunuluyor. Kebabın yanında çatal ve bıçak vermiyorlar. Herşey doğal olduğu için özümüze dönüyoruz. Lezzetli eti yerken soğanı bir elma gibi kütür kütür yiyerek haz alıyorsunuz.

Özel yapmış oldukları yanık kokulu yayık ayranı Denizli Kebabı ile mükemmel gidiyor.

Denizli Kebabı Neden Pahalı

Et fiyatlarına neredeyse her hafta zam gelmesi işletme sahiplerini de zorluyor. Sabit bir fiyat oluşturamıyorlar. İster istemez fiyatlara yansıyor.

İşletme sahibi Ümmühan Metinöz, hedeflerinin Denizli’ye en iyi lezzetleri kaliteli olarak sunmak olduğunu belirtiyorlar.

Sizlere önerim kebabınızı ve pidenizi yedikten sonra tahinli ve ballı pide söylemeniz olur. Doğal balla ile yapılan pideye doyum olmuyor.

Mehmet Usta Pide Ve Kebap Salonu Videosu

Mehmet Usta Pide Ve Kebap Salonu
Adres: Saraylar Mah. 501 Sk. No:12 / 1 Merkezefendi / Denizli
Telefon: 0258 264 60 02

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin