Evinizde 5 Yıldızlı Et Restaurant Keyfi

0
179
bonfile
Evinizde 5 Yıldızlı Et Restaurant Keyfi

Besicilik ve Kasaplık yapan işletmeler yeni bir konsept ile karşımıza çıkmaya başladı. Bugüne kadar karkas veya işlemiş oldukları etleri lokanta ve lüks restaurantlara veriyorlardı. Artık evlerinde 5 yıldızlı restaurant keyfi yaşamak isteyen müşterilerine de hizmet sunuyorlar.

Onlardan biri de Bozabalar Et olduğunu söyleyebilirim. Çoğu lüks restaurant’da gördüğümüz Dry Aged ( Dinlendirilmiş Et) hizmeti bile var. Dry Aged yazıldığı gibi kolay yapılan bir şey değil! Özel dolabınız olmalı ve etiniz 21 gün burada dinlenmelidir. 21 gün sonunda etiniz pamuk gibi oluyor. Eğer zamanım yok diyorsanız Bozabalar Et sizin için önceden hazırladığı bu etlerden verebiliyor.

Eşim fazla et yiyen biri değil… Lakin Bozabalar Et’in hazırlamış olduğu lezzetli Dana Biftek Lokum Şişleri bana bile bırakmadı. Oğlum ise Kuzu Külbastı’yı tabağında bırakmadı. Benim yediğim Kuzu Lokum şişlerden istedi.

Ayrıca haftanın her günü farklı indirimini sosyal medya hesaplarından duyuruyorlar. Bir yeniliğe daha imza attılar. “Bi Telefonla Lezz-ET Kapınızda” sloganıyla 0541 539 539 1 ALO ET hattı ile siparişlerinizi kapınıza kadar getiriyorlar.

Bazen şirketlerin web sitelerine bakarım. Tamamen stok resimlerden oluşmuştur. Bozabaları Et’in web sitesinde ne görüyorsanız o geliyor. Sizler için hazırladığımız video referans olacaktır diye düşünüyorum. Dikkat edin kendinizi mangal başında bulabilirsiniz.

Denizli’de Halk Caddesi üzerinde bulunan Bozabalar Et’de uğramanızı tavsiye ederim. Gerçekten 25 yıllık deneyimlerini konuşturuyorlar.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin