Denizli’de Keşkek Nerede Yenir?

0
778
Keşkek
Denizli'de Keşkek Nerede Yenir?

Genellikle bir bayram yemeği olan Keşkek canınız çektiyse Denizli’de nerede yiyebilirsiniz? Denizli’de ilçe ilçe yapım şekilleri değişse de ben ev yemeklerini daha çok seviyorum. Özellikle Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri özenle keşkek yapan mekan Hanımeli Ev Yemekleri oluyor. Tavuklu olarak yapmış oldukları keşkek bol tereyağlı olduğunu ayrıca belirtmek isterim.

Hanımeli Ev Yemekleri’nde günlük iki çeşit çorba bulabilirsiniz. Kızartmalar, Kadın budu köfte, Kurufasülye , Taze Fasülye, Et ve Tavuk yemekleri ve keşkek bulmanız mümkün.

Hanımeli Ev Yemekleri, bir aile işletmesi olduğunu belirtmeliyim. Yapmış oldukları tüm yemek çeşitleri tamamen doğal ürünlerle yapılıyor. İşletme sahibi Sultan Karademir, bir anne gibi müşterilerine bol kepçe yemeklerini sunuyor. Kesinlikle aç kalkmazsınız.

Sultan Abla’nın eşi Coşkun Bey, sizi mutlaka bir bardak taze çay ikram etmeden bırakmıyor. Aile sıcaklığında yemeğinizi yiyebilir. Mekanın müdavimi olabilirsiniz.

Mekan, Denizli’de Saltak Caddesi’nde bulunan İşbankası’nın hemen karşısında bulunuyor. Mutlaka yemeklerinden yemelisiniz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin