Tuana Tost’un Arkasında Kim Var?

0
386
Ramazan Süpürgeci
Tuana Tost'un Arkasında Kim Var?

Denizli Gurme‘ye ilk yazımızı Mart 2017’de yazmaya başladık. Sizlere Denizli’de yemek yiyebileceğiniz farklı mekanları tanıtmayı hedef olarak aldık. Bu bağlamda başka projelerimizde hazır ve devam ediyor.  Gittiğimiz mekanları özenle seçiyoruz. Bu mekanlara bir bu puanlama yapmıyoruz. Ama önümüzdeki dönemlerde sizlerin değerlendirme yapmanıza bir imkan verebiliriz.

Nisan ayında Tuana Tostu ilk ziyarettiğimizde ne kadar lezzetli tostlara yaptığını Ramazan Süpürgeci‘ye söylemiştim. Kendisi bir Youtuber değil sadece “Tost bizim işimiz” sloganı ile işini icra eden biri olduğunu söyleyebilirim. Denizli Tostlarını bugüne kadar tostları büfe tarzı ortamlarda yedi. Ya da içerisi kokudan geçilmeyen mekanlarda yemek zorunda kaldı. Lakin Ramazan Süpürgeci, kurumsal bir yaklaşımla dünyaca ünlü fastfood markalarının açtığı zincir işletmeler gibi temiz bir ortam içinde tostlarını üretiyor.

Tanınan markalar ile çalışıyor. Müşterilerine gönül rahatlığıyla sunuyor. Cumhuriyet Sucuğu, Sütaş gibi markaların ürünlerini kullanıyor. Müşterilerini çalıştığı mutfağı rahatlıkla gezdiriyor. Çekinmeden mutfağını gezebilirisiniz.

Kendisine bugüne kadar destek vermiş kişiler adına yapılmış özel tabaklar ile sunumu yapıyor. Bu arada Denizli Gurme’ye ait bir tabak görürseniz fotoğrafını çekin instagramda paylaşınız.

Ramazan Süpürgeci, yapmış olduğu “Tuana Spesiyal Tost” ile adından söz ettiriyor. Denizli Gurme olarak gerek işimizden dolayı gerekse ailemizle Tuana Tostu tercih ediyoruz. Son olarak ürünlerine Süper Bazlamada Tost, Süper Atom Tost ve Kavurmalı Tost ekledi.

Ramazan Süpürgeci, Denizli’de ve Türkiye’de bulunan Tostçular için iyi bir örnek olduğunu belirtmek isterim.

İnsan başarılı olunca taşlamalarda başlıyor. Geçtiğimiz günlerde instagram hesabımızda Tuana Tost paylaşımımıza fake hesaplardan bilinçsizce yazılmış yorumlar yapıldı. Kendilerini engellemek büyük bir zevkti.

Ramazan Süpürgeci‘yi ve Tuana Tostu takip etmeye devam edeceğiz.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin