Kahve Bardağı, Denizli’ye Kahveyi Sevdirecek

1
239
kahveci
Kahve Bardağı

Denizli‘de yepyeni bir konsept ile açılan Kahve Bardağı isimli kiosk Denizli’ye kahveyi sevdirmeyi amaçlıyor.Sabahları evden çıkmadan önce bişeyler içmek isteriz. Ama bir türlü vakit bulamayız. Eğer yolunuz Denizli’de Anıthan‘a düşerse imdadınıza Kahve Bardağı yetişecektir.

Canınız hangi kahve çeşitini istiyorsa size hazırlayıp sunuyorlar. Americano, Capuccino, Cafe Latte, Espresso, White Chocolate Mocha, Sıcak Çikolata ve Türk Kahvesi… Soğuk kahve çeşitleri bile var. Buzlu Americano, Soğuk Karamel Latte, Soğuk Macchiato, Soğuk White Chocolate Mocha,  Dark Mocha Frappe, Çilekli Frappe, Milkshake bulmanız mümkün…

Kahve Bardağı, Denizli’ye özgü bir marka ve şu anda çoğu ilde franchising çalışmalarına başlamış bile… Girişimci Barış Keskin tarafından itina ile doğru yerler seçilmiş ve kahvesini kaliteli şekilde sunmaya çalışıyorlar.

Denizli, Kahve Bardağı ile kahveyi seveceğe benziyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin