Denizli’de “En Meşhur Tostcu” Neden Meşhur?

2
1644
denizli tostu

Bu aralar yeni bir yer açan kişiler “Meşhur” lakabını ekliyorlar. Oysa meşhur olabilmek için yılların geçmesi ve yerlerinin değişmemesi gerekir.

Kaşarlı Sucuklu Tost

Denizli’de yolların sürek değişmesi sebebiyle işyerleri daha önce çalıştıkları semtleri değiştirmek zorunda kalıyorlar.

En Meşhur Cafe Tostcu

Cesim Koçyiğit, 1974 yılında Mimar Sinan Caddesi’nde küçük bir tost makinası ile başlamış mesleğine… Yapmış olduğu tostlar müşterileri tarafından sevilmeye başladığında tavsiye edenler çoğalmış.

Kaşarlı Sucuklu Tost

Denizli’ye katkı olabilmek için Et ve et ürünlerini Sabanoğlu markasını kullanıyor. Meşhur tostlarında kullandığı kaşar herkesin bildiği ve sevilen bir marka olduğu söyleyebilirim. Kaliteli marka salça kullanmayı tercih ediyor. Kullandığı yeşillikler her zaman taze ve canlı…  Yayık Ayranı‘nı günlük olarak yapıyorlar ve müşterileri tarafından çok seviliyor.

Çevre esnaf tarafından çok sevilen tostlarının çeşitleri sınırlı olsa da yenilikleri takip ediyorlar. Kaşarlı Tost, Sucuklu Tost, Kaşarlı Sucuklu Tost, Yumurtalı Sucuklu Kaşarlı Tost ve Ayvalık Tostu yemek için tercih edebilirsiniz.

Denizli Gazi İlkokulu arkasında ferah bir mekanda aileninle oturabileceğiniz. En Meşhur Cafe Tostcu hergün 07:00 ile 00:00 arasında hizmet veriyor.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurmecom, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

2 YORUMLAR

  1. Sizleri canı gönülden tebrik ediyorum Denizli Gurme olarak yaptığınız işin hakkını veriyorsunuz laf olsun diye çekim ve yorum yapmıyorsunuz doğru bildiklerinizi ve gerçekleri yazıyorsunuz sizi bir kez daha tebrik ediyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin