Böyle Tavuk Döner Yemediniz

0
553
tavuk döner
Böyle Tavuk Döner Yemediniz

Hiç odun ateşinde tavuk döner yediniz mi? Kokoreçci Önder Usta odun ateşinde yapmış olduğu tavuk döner ile adından yeniden söz ettireceğe benziyor.

Denizli Döneri Onun İle Tanıdı

1974 yılından günümüze kadar döner ustası olarak çalışan Ramazan Sancar, sır gibi sakladığı özel tavuk döner terbiyesi ile tekrar sahalara döndü diyebilirim.

Sağlık sorunları sebebiyle 15 yıldır döner yapmayan Ramazan Sancar oğlu Önder Sancar ile birlikte odun ateşinde tavuk döner yapmaya başladılar.

Daha önce mekanlarında Kızarmış Tavuk, Kokoreç ve Şırdan Dolması satıyorlardı. Denizli’de genellikle doğalgaz ocaklarında yapılan tavuk dönere alternetif olarak odun ateşinde tavuk döner yapmayı tercih ettiler.

Odun ateşinde yapılan tavuk döner daha lezzetli ve aromatik olduğunu söyleyebilirim. Tadım yaptıktan sonra tekrar ailem ile beraber tavuk dürüm yemeye gittik. Onların görüşleri de tavuk dönerin leziz olduğuydu.

Ekmek arası ve dürüm tavuk döner fiyatı 7 TL, tavuk döner porsiyon ise 15 TL olduğunu hatırlatayım.

Bundan sonra mekanda Tavuk Döner, Kokoreç ve Şırdan Dolması bulabilirsiniz.

Böyle Tavuk Döner Yemediniz Videosu

Kokoreçci Önder Usta’nın Yeri
Adres: Saraylar Mahallesi Bayramyeri Kasap Hali Girişi  No 13/D Merkezefendi / Denizli
Telefon: 0507 930 00 13

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin