Arzum Kömürde Kuzu Kokoreç Bir Başka Güzel

0
171
Kokoreç
Arzum Kömürde Kuzu Kokoreç

Mesleğini en güzel şekilde yapan işyerlerini nedense çok seviyorum. Arzum Kömürde Kuzu Kokoreç’de öyle yerlerden biri diyebilirim. Denizli’de Kurşunlu Cami’nin hemen karşısında bulunuyor. İşletme sahibi Mehmet Gökçe, geçmiş yıllarda Suluköprü’de yıkılan Halk Kütüphanesi’nin olduğu yerde kokoreç yapıyormuş. Daha sonra kokoreç sarıp pazarlama yapmış.

Eski müşterilerinin yoğunun isteklerine kulak vermiş ve tekrar işletmesini açmış. Mehmet Gökçe, işyerine sabahları erken geliyor. Kendi sarmış olduğu kokoreçi saat 11:00’de hazır olacak şekilde pişiriyor.

Hemen hemen çoğu kokoreç ustası gibi bir pişirme süresi ve hazırlaması var. Lakin bambu tabakta sunduğu taze acı biber, haydari ve turşu diğer kokoreçcilerden ayırıyor. Sizlere de bu eşsiz sunumla birlikte kokoreç keyfini yaşamanız için Arzum Kömürde Kuzu Kokoreç’e gitmenizi öneriyorum.

Yazımızı beğendiyseniz paylaşım butonlarını kullanarak sosyal medyada paylaşıp daha fazla kişiye ulaştırmanızı rica ederiz. Bizi Twitter üzerinden @denizligurme hesabından, Instagram üzerinden @denizligurme, YouTube üzerinde Denizli Gurme hesabından da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak, eklemek ya da düzeltmek için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin